Wielogłos.
Podcast o zdrowiu psychicznym

O potrzebie dialogu, o mocy terapii, o zdrowieniu.
Rozmowy pełne empatii do słuchania wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Podcast Wielogłos jest częścią projektu „Spotkajmy się w dialogu” dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta w Rybniku

Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii „Spotkajmy się w dialogu” prezentujemy jego różne oblicza. Tym razem rozmawiamy o istocie Otwartego Dialogu, sieci wsparcia osoby będącej w kryzysie oraz zasadach na jakich zbudowane jest to innowacyjne podejście terapeutyczne.

Kontynuujemy spotkanie z naszymi Gośćmi: praktykami Otwartego Dialogu. Są z nami psychiatra Ewa Rudzka-Jasińska oraz psycholog i terapeuta Mateusz Biernat. Rozmowę prowadzi Martyna Jarząb, psycholożka, psychoterapeutka, prezeska Fundacji Wielogłosu.

Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii „Spotkajmy się w dialogu” prezentujemy jego różne oblicza. Podczas tego odcinka porozmawiamy z naszymi gośćmi o tym, czym jest dla nich Otwarty Dialog. Jakie są jego założenia i w jaki sposób są one realizowane podczas spotkań terapeutycznych?

Naszymi Gośćmi są praktycy Otwartego Dialogu: psychiatra Ewa Rudzka-Jasińska oraz psycholog i terapeuta Mateusz Biernat. Rozmowę prowadzi Martyna Jarząb, psycholożka, psychoterapeutka, prezeska Fundacji Wielogłosu.

Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii „Spotkajmy się w dialogu” prezentujemy jego różne oblicza. W drugim odcinku kontynuujemy spotkanie z naszymi Gośćmi: lekarzem psychiatrą Zuzanną Cebo, kierowniczką Centrum Zdrowia Psychicznego w Rybniku oraz Sławomire Strzelczykiem – asystentem zdrowienia.

Z tego odcinka dowiecie się jak zachęcić osobę bliską do leczenia psychiatrycznego i co jest ważne w kontakcie z osobą doświadczającą kryzysu psychicznego.

Podcast prowadzi Hanna Pasterny.

Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii „Spotkajmy się w dialogu” prezentujemy jego różne oblicza. W pierwszym odcinku naszego cyklu dowiecie się, gdzie i z jakich form wsparcia zdrowia psychicznego można skorzystać w Rybniku i czym jest zespół lecznictwa środowiskowego.

Naszymi Gośćmi są: lekarz psychiatra Zuzanna Cebo, kierowniczka Centrum Zdrowia Psychicznego w Rybniku oraz Sławomir Strzelczyk – asystent zdrowienia. Podcast prowadzi Hanna Pasterny.